Logo
● Mayıs ● Sayı 13 ● Website
 
image
image
   30.04.2014   Cronom     Bülten 13

Bilişim Sektörünün Yükselen Değeri Cronom Etkin Çözümlerle Hizmetlerine Devam Ediyor.

Cronom Bilişim ve Yazılım Teknolojileri 2005 yılında kurulmuş, özgün ve etkin bilişim çözümleri ile sektöre yeni bir soluk kazandırmış, her geçen gün yatırımlarına ve teknolojilerine bir yenisini ekleyerek Türkiye ve dünyanın önde gelen kurumlarına teknoloji altyapısı oluşturmaya ve teknoloji danışmanlığı sağlamaya devam etmektedir. Cronom Bilişim olarak ön planda tuttuğumuz kusursuz proje anlayışı ve her müşteriye özel sunmuş olduğumuz çözümler sayesinde kısa zamanda çok bir ciddi ivme kazanmış ve bir çok alanda ilerleme kaydetmiş bulunuyoruz. Özellikle alanında uzman yazılım ekibi ile Cronom, daima en ileri teknolojileri hedefleyip, müşterilerine optimum fayda sağlayarak, en özgün ve yaratıcı mimarilerle müşterilerine zaman ve maliyetten tasarruf imkanı sunmuş, verimliliği en üst seviyeye taşımayı amaç edinmiştir.

Ottoflow, Ottobase, gibi ürünlerin yanında, "e-ticaret, b2b, b2c, bpm, mobil uygulamalar" gibi hizmetlerlede Cronom bir çok firmaya danışmanlık desteği sağlamıştır.

Cronom ürün ve hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek veya demo talebinde bulunmak için lütfen bizimle iletişime geçin.

 
Read More
Share on Facebook Tweet Share on Google Plus Email

Merkez Ofis :

Halk Cd. Sunar İş Merkezi No:37 Daire:308

Üsküdar/İSTANBUL

Ar - Ge Ofisi:

YTÜ Davutpaşa Kamp. Teknoloji Geliştirme Bölgesi B2 Blok No 410

Esenler/İSTANBUL

 

Abonelik İptali için: Unsubscribe

 

Copyright 2010 Cronom bir iştirakıdır. Tüm hakları saklıdır..